logoloader

İlk İzlenim önemlidir

Park Aluna’daki eviniz, size ve konuklarınıza içeri girdiğiniz anda kalitesini sergilemeye başlar. Özel aydınlatması ve üstün mimari detaylarıyla kendisini belli eder.
Yüksek kapılardan açılan yüksek tavanlı odalara gireceğinizi, onix mermerin etkileyici aydınlatmasını ve akıllı ev sisteminin eve kattığı akılcı özellikleri göreceğiniz kısım burası.
Sistemi bu kısımdaki panelden veya pc, tablet ve akıllı telefonlarınızdan yönetebiliyorsunuz.
Gelişinizde evin ısısının kaç derece olacağı, hangi ışık ve perdelerin açık veya kapalı olacağını da bu cihazlarınızdan belirleyebiliyorsunuz.
Park Aluna’ya geldiğinde size ziyaret etmek üzere giriş yapmaya çalışan kişilerin kim olduğunu evdeyseniz cihazdan, evde değilseniz TheaIQ’nun kendi akıllı cihazınızdaki arayüzünden kim olduğunu görebilir, girişini onaylama veya reddetme işlemlerinizi yapabilir veya bu system aracılığıyla görüşme sağlayabilirsiniz.
Hem güvenlik hem de kullanım kolaylığı için projemize özel eşine sık rastlanmayan özelliklerle donatılmış bu sistem kapı açılmasını tespit eder, hareket algılar, yangın algılar, su basmasını algılar ve ev yönetimini pratik ve eğlenceli hale getirir.